Słuchawki
Jabra Evolve 20 Mono USB-A UC (4993-829-209)
Zdjęcia 7 |
Jabra Evolve 20 Mono USB-A UC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Evolve 20 Mono USB-A UC
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Evolve 20 Mono ATJABVP00000165 | 156 zł |
Jabra Evolve 20 Mono 36662 | 156 zł |
Słuchawki z mikrofonem JABRA Przewodowe wtyk | 194 zł |
Jabra EVOLVE 20 UC Mono USB Headband, Noise cancelling 4993-829-209 | 146 zł |
Jabra Evolve 20 UC Mono 4993-829-209 | 211 zł |
Jabra Evolve 20 Mono Headphones Czarny 4993-829-209 | 148 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości słuchawek Jabra Evolve 20 Mono USB-A UC:
- Obsługa technologii ujednoliconej komunikacji
- Evolve 20 Mono MS - zoptymalizowany dla Microsoft Lync
PolecamyPorównaj w tabeli →