Słuchawki
Jabra Evolve 20 Mono USB-A MS (4993-823-109)
Zdjęcia 7 |
Jabra Evolve 20 Mono USB-A MS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Evolve 20 Mono USB-A MS
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Evolve 20 Mono MS ATJABVP00000153 | 156 zł |
Mono Jabra Evolve 20 Mono MS SL-JAB-0049 | 143 zł |
Jabra Evolve 20 Mono MS 36644 | 156 zł |
Jabra EVOLVE 20 MS Mono USB Headband, Noise 4993-823-109 | 127 zł |
Jabra Evolve 20 MS Mono 4993-823-109 | 211 zł |
Jabra EVOLVE 20 MS Mono USB Headband, Noise 4993-823-109 | 127 zł |
Jabra Evolve 20 Ms Mono Headphones Czarny Q711309 | 137 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości słuchawek Jabra Evolve 20 Mono USB-A MS:
- Obsługa technologii ujednoliconej komunikacji
- Evolve 20 Mono MS — zoptymalizowany pod kątem Microsoft Teams
- Evolve 20 Mono UC — zoptymalizowany pod kątem ujednoliconej komunikacji
PolecamyPorównaj w tabeli →