Słuchawki
Jabra Elite 10
Wideo 14Zdjęcia 12 |
Jabra Elite 10 |
|
Aktywna redukcja szumów. Tryb muzyki i tryb rozmowy. Automatyczna pauza i automatyczna regulacja głośności. Długi czas pracy baterii w etui.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Elite 10
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Elite 10 Słuchawki Bezprzewodowe Czarny 100-99280703-98 | 999 zł |
JABRA Słuchawki bezprzewodowe JABRA Elite 10 ANC Czarny błyszczący Czarny | 999 zł |
Słuchawki dokanałowe JABRA Elite 10 ANC COCOA Brązowy | 900 zł |
Słuchawki dokanałowe JABRA Elite 10 Czarno-szary 221343 | 999 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →