Google Pixel Buds Pro
Wideo 21Zdjęcia 34 |
Google Pixel Buds Pro |
|
Pixel Buds Pro to flagowe słuchawki TWS, które Google wprowadził jako konkurent Apple AirPords Pro. To najbardziej zaawansowane technologicznie słuchawki Google: wykorzystują niestandardowy 6-rdzeniowy chip, który wraz z autorskimi głośnikami i algorytmami opracowanymi przez Google dostosowuje dźwięk w zależności od sytuacji. W szczególności wspierają technologię „dźwięku przestrzennego”, która dostosowuje dźwięk w zależności od położenia głowy słuchacza, tworząc dźwięk przestrzenny i kinowy podczas oglądania filmu.
W słuchawkach zastosowano również technologię Silent Seal, która wykorzystuje specjalne czujniki do pomiaru ciśnienia w przewodzie słuchowym i dostosowania stopnia wpływu algorytmów redukcji szumów. Pixel Buds Pro należą do klasy średniej i mają konstrukcję próżniową. Łączą się ze smartfonem przez Bluetooth 5.0, obsługują funkcję szybkiego przełączania między sparowanymi urządzeniami, umożliwiając błyskawiczne przełączanie się między wcześniej podłączonym smartfonem, laptopem i konsolą do gier.
Tradycyjne przyciski dotykowe służą do sterowania odtwarzaczem i głośnością. Słuchawki obsługują asystenta głosowego Google Assistant z aktywacją poprzez frazę Hej Google. Żywotność baterii może wynosić od 7 do 11 godzin w zależności od tego, czy funkcja ANC jest włączona, czy nie. Dzięki etui żywotność baterii może wydłużyć się do 31 godzin. Samo etui jest ładowane za pomocą portu USB C lub za pomocą bezprzewodowego ładowania Qi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Google 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Google.
Kup Google Pixel Buds Pro
Wszystkie ceny 13 →Google Pixel Buds Pro bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Charcoal Czarne | 686 zł |
Google Pixel Buds Pro - Fog | 1 099 zł |
Słuchawki Pixel Buds Pro (GA03203-DE) | 1 086 zł |
Słuchawki Google Pixel Buds Pro ANC Czarne (Charcoal) | Faktura VAT 23, da | 749 zł |
Google Pixel Buds Pro bezprzewodowe słuchawki słuchawki Bluetooth Fog GA03 | 734 zł |