Soundcore Liberty Air 2 Pro
Wideo 16Zdjęcia 13 |
Soundcore Liberty Air 2 Pro |
|
Stylowe bezprzewodowe słuchawki dokanałowe klasy TWS (True Wireless) z chipsetem CSR Qualcomm, obsługą bezprzewodowego interfejsu Bluetooth 5.0, systemem aktywnej redukcji szumów i zwiększoną autonomią. Są ulepszoną wersją popularnego modelu SoundCore Liberty Air. Obsługują kodeki SBC i AAC, kompatybilne z gadżetami z systemem Android i iOS. Są one pozycjonowane jako produkt z wyższej półki, skierowany do wymagających użytkowników, którzy chcą kupić długo grający model z wysokiej jakości dźwiękiem i ulepszoną izolacją akustyczną w celu wygodnego słuchania w hałaśliwym otoczeniu zewnętrznym (w transporcie, samolocie, głośnym centrum handlowym lub na ruchliwej ulicy).
Specjalny tryb przezroczystości akustycznej Talk through emituje dźwięki otoczenia bezpośrednio do głośników, co umożliwia komunikację z innymi bez zdejmowania słuchawek. Dynamiczne przetworniki Solid PureNote z magnesami neodymowymi zapewniają potężny, zrównoważony dźwięk z bogatymi tonami basowymi. Słuchawki ANKER Soundcore Liberty Air 2 Pro są wyposażone w sześć mikrofonów i mogą skutecznie pracować w trybie głośnomówiącym. Bezprzewodowy interfejs Bluetooth 5.0 zapewnia lepszą stabilność i szybkie ponowne parowanie po wyjęciu z etui. Wbudowane akumulatory zapewniają do 7 h autonomicznej pracy (szybkie ładowanie 15 minut -> 3 godziny dźwięku).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Soundcore 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Soundcore.
Kup Soundcore Liberty Air 2 Pro
Soundcore ECOUTEURS TWS INTRA LIBERTY AIR 2 PRO NOIR AKA3951G11 | 524 zł |
Soundcore Liberty Air 2 Pro A3951031 Słuchawki Bluetooth Szafirowy | 576 zł |
Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro ANC True Wireless Earbuds Sapphire Blue | 656 zł |