Słuchawki
FiiO FW3
Wideo 7Zdjęcia 14 |
FiiO FW3 |
|
Wzmacniacz. Długi czas pracy baterii (z etui).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FiiO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FiiO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FiiO FW3
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FIIO FW3 bezprzewodowe słuchawki douszne szare | 790 zł |
Słuchawki FiiO FW3 czarne | 548 zł |
FIIO FW3 Black słuchawki TWS dokanałowe | 549 zł |
FiiO FW3 - Słuchawki TWS Hi-Fi - white +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub | 549 zł |
Słuchawki TWS FiiO FW3 Kolor: Biały | 549 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →