Słuchawki
Skullcandy Rail ANC
Wideo 13Zdjęcia 8 |
Skullcandy Rail ANC |
|
Aktywna redukcja szumów, długa żywotność baterii, opatentowana technologia wyszukiwania słuchawek.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Skullcandy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Skullcandy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Skullcandy Rail ANC
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki bezprzewodowe Skullcandy Rail ANC z aktywną redukcją hałasu i mi | 477 zł |
Dokanałowe Skullcandy Rail ANC True Wireless czarny SL-BT-SKC-0020 | 479 zł |
Słuchawki dokanałowe SKULLCANDY Rail Czarny | 479 zł |
Słuchawki Skullcandy Rail ANC True Wireless True Black | 661 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →