Навушники
Skullcandy SLYR Pro
Відео 4Фото 17 |
Skullcandy SLYR Pro |
|
Мультиплатформна підтримка, мікрофон з шумом придушення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Skullcandy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Skullcandy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Skullcandy SLYR Pro
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Skullcandy SLYR PRO - headset | 406 zł |
Nauszne Skullcandy Slyr PRO Multi-Platform Wired Green Digi-Hype SL-SKC-00 | 340 zł |
Skullcandy Multi-Platform Gaming Headset SLYR PRO Over-Ear, Built-in micro | 513 zł |
Zestaw słuchawkowy Skullcandy SLYR PRO Multi-Platform (S6SPY-P003) Czarny | 381 zł |
Słuchawki SKULLCANDY Slyr Pro Multi-platform | Bezpłatny transport | 330 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →