Słuchawki
Skullcandy SLYR Pro
Wideo 4Zdjęcia 17 |
Skullcandy SLYR Pro |
|
Obsługa wielu platform, mikrofon z redukcją szumów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Skullcandy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Skullcandy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Skullcandy SLYR Pro
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Skullcandy SLYR PRO - headset | 406 zł |
Nauszne Skullcandy Slyr PRO Multi-Platform Wired Green Digi-Hype SL-SKC-00 | 340 zł |
Skullcandy Multi-Platform Gaming Headset SLYR PRO Over-Ear, Built-in micro | 513 zł |
Zestaw słuchawkowy Skullcandy SLYR PRO Multi-Platform (S6SPY-P003) Czarny | 381 zł |
Słuchawki SKULLCANDY Slyr Pro Multi-platform | Bezpłatny transport | 330 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →