Słuchawki
Skullcandy Jib+ Wireless (S2JPW-M003)
Wideo 14Zdjęcia 9 |
Skullcandy Jib+ Wireless 2020 rokBluetooth 5.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Skullcandy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Skullcandy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Skullcandy Jib+ Wireless
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JIB BT - BleuEcouteurs wewnątrz auriculaires S2JPW-M101 | 236 zł |
Słuchawki dokanałowe SKULLCANDY JIB+ Czarny | 115 zł |
Słuchawki dokanałowe SKULLCANDY JIB+ Czarny S2JPW-M003 | 109 zł |
Słuchawki Skullcandy JIB+ (S2JPW-M101) | 114 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →