Słuchawki
Skullcandy Dime 3
Wideo 10Zdjęcia 10 |
Skullcandy Dime 3 |
|
Kompaktowy rozmiar, opatentowana technologia wyszukiwania słuchawek.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Skullcandy Dime 3
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Skullcandy Dime 3 Bezprzewodowe Słuchawki Douszne 20 godz Słuchania Mikrof | 180 zł |
Skullcandy Headphone Dime 3 True Wireless In-Ear Bone | 174 zł |
Słuchawki dokanałowe SKULLCANDY Dime 3 Czarny | 199 zł |
Słuchawki dokanałowe SKULLCANDY Dime 3 Biały S2DCW-R951 | 178 zł |
Słuchawki dokanałowe SKULLCANDY Dime 3 Czarny | 199 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →