Słuchawki
Skullcandy Crusher Evo Wireless
Wideo 15Zdjęcia 22 |
Skullcandy Crusher Evo Wireless |
|
Szybkie ładowanie: 3 godziny użytkowania w 10 minut
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Skullcandy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Skullcandy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Skullcandy Crusher Evo Wireless
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SKULLCANDY Słuchawki bezprzewodowe Crusher Evo Over-Ear Headphones z mikro | 583 zł |
Skullcandy Crusher Evo | 610 zł |
Nauszne Skullcandy Crusher Evo Wireless True czarny SL-BT-SKC-0004 | 699 zł |
Słuchawki Skullcandy Crusher Evo (S6EVW-N740) | 598 zł |
Skullcandy Skullcandy Crusher Evo Grey Grey S6EVW-N744 | 717 zł |
pokaż 19 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →