Słuchawki
Skullcandy Slyr Multi-Platform
Wideo 1Zdjęcia 18 |
Skullcandy Slyr Multi-Platform |
|
Mikrofon z redukcją szumów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Skullcandy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Skullcandy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Skullcandy Slyr Multi-Platform
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nauszne Skullcandy Slyr Multi-Platform Wired Blue Digi-Hype SL-SKC-0002 | 309 zł |
Skullcandy SLYR PLAYSTATION Gaming Przewodowe słuchawki nauszne, czarne Di | 322 zł |
słuchawki Skullcandy Slyr Multi-Platform Wired Blue Digi-Hype | 271 zł |
Skullcandy Slyr Wireless Gaming Headset Różowy S6SYY-P003 | 343 zł |
Nauszne Skullcandy Slyr Multi-Platform Wired Black Digi-Hype SL-SKC-0001 | 309 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →