Słuchawki
Skullcandy SLYR Pro for Playstation
Zdjęcia 13 |
Skullcandy SLYR Pro for Playstation |
|
Wersja na Playstation, mikrofon z redukcją szumów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Skullcandy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Skullcandy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Skullcandy SLYR Pro for Playstation
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nauszne Skullcandy Slyr PRO Multi-Platform Wired Blue Digi-Hype SL-SKC-000 | 439 zł |
Słuchawki SKULLCANDY Slyr Pro Playstation | 336 zł |
Słuchawki SKULLCANDY Slyr Pro Playstation S6SPY-Q766 | 330 zł |
Skullcandy słuchawki Skullcandy Slyr PRO Multi-Platform Wired Blue Digi-Hy | 489 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →