Навушники
Defunc True Mute
Фото 9 |
Defunc True Mute |
|
Шумозаглушення працює тільки при розмові.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defunc 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defunc.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defunc True Mute
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Defunc Słuchawki True Mute bezprzewodowe z aktywną redukcją szumów czarne | 391 zł |
No name Defunc Słuchawki douszne True Mute Wbudowany mikrofon Bezprzewodow | 415 zł |
Defunc PRAWDA MUTE - Biały D4252 | 140 zł |
Defunc Słuchawki True Mute z aktywną redukcją szumów khaki D4253 | 285 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →