Słuchawki
Jabra Evolve2 65 Flex Link380c MS Stereo (26699-999-899)
Wideo 11Zdjęcia 14 |
Jabra Evolve2 65 Flex Link380c MS Stereo |
|
Aktywna hybrydowa redukcja szumów, składana konstrukcja, długa żywotność baterii, wskaźnik zajętości BusyLight. Certyfikat Microsoft Teams.
Adapter ze złączem USB A: Jabra Evolve2 65 Flex Link380a MS Stereo
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Evolve2 65 Flex Link380c MS Stereo
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki Jabra Evolve2 65 Flex Link380c MS Stereo Black (26699-999-899) | 1 009 zł |
Jabra Słuchawki Evolve2 65 Flex Link380c MS Stereo - bezprzewodowe ładowan | 1 238 zł |
Nauszne Jabra Evolve2 65 Flex Link380c MS Stereo SL-BZ-JAB-025 | 905 zł |
Jabra Słuchawki Evolve2 65 Flex Link380c MS Stereo - bezprzewodowe ładowan | 1 238 zł |
Jabra Evolve2 65 Flex, Link380c UC Stereo 26699-989-899 | 991 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →