Słuchawki
Jabra Evolve 40 Stereo USB-C MS (6399-823-189)
Zdjęcia 5 |
Jabra Evolve 40 Stereo USB-C MS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Evolve 40 Stereo USB-C MS
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Zestaw słuchawkowy Evolve 40 Stereo MS USB-C ATJABVP00000396 | 443 zł |
Nauszne Jabra Evolve 40 Stereo MS USB-C SL-JAB-0027 | 449 zł |
Jabra Zestaw słuchawkowy Evolve 40 Stereo MS USB-C 44388 | 443 zł |
Jabra EVOLVE 40 MS Stereo, USB-C 6399-823-189 | 414 zł |
Słuchawki Jabra Evolve 40 MS (6399-823-189) | 393 zł |
pokaż 8 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości słuchawek Jabra Evolve 40 Stereo USB-C MS:
- Obsługa technologii ujednoliconej komunikacji
- Wskaźnik zajętości
- Evolve 20 Mono MS — zoptymalizowany pod kątem Microsoft Teams
- Evolve 20 Mono UC — zoptymalizowany pod kątem ujednoliconej komunikacji
PolecamyPorównaj w tabeli →