Słuchawki
Jabra BIZ 1500 QD Duo
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Jabra BIZ 1500 QD Duo |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra BIZ 1500 QD Duo
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Biz 1500 Duo QD, przewodowy stereofoniczny zestaw słuchawkowy | 314 zł |
Jabra Biz 1500 Duo QD, przewodowy stereofoniczny zestaw słuchawkowy | 260 zł |
Jabra Biz 1500 Duo QD 1519-0154 | 411 zł |
Słuchawki JABRA Biz 1500 QD Duo | 266 zł |
Jabra Biz 1500 Duo QD | 411 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →