Słuchawki
Jabra Evolve2 85 Stereo USB-C MS
Zdjęcia 9 |
Jabra Evolve2 85 Stereo USB-C MS |
|
Bezprzewodowe ładowanie ze stacji dokującej. Różne opcje połączeń.
Stacja dokująca nie jest wliczona w cenę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Evolve2 85 Stereo USB-C MS
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Słuchawki Evolve2 85 Stand Link380c MS Stereo Black ATJABVP00000492 | 2 004 zł |
Jabra Evolve2 85, Link380c MS Stereo Stand Black 28599-999-889 | 1 873 zł |
Słuchawki Jabra Evolve2 85 Stand Link380c MS (28599-999-889) | 1 699 zł |
Jabra Słuchawki Evolve2 85 Stand Link380c MS Stereo Black 52903 | 2 004 zł |
Jabra Evolve2 85 Stereo USB-C MS - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatn | 1 749 zł |
Jabra Evolve 2 85 Wireless Headphones Czarny 28599-999-899 | 1 736 zł |
Modyfikacje modelu:
- Jabra Evolve2 85 UC — zoptymalizowany pod kątem ujednoliconej komunikacji.
- Jabra Evolve2 85 MS — zoptymalizowany dla Microsoft Teams.
PolecamyPorównaj w tabeli →