Навушники
Bose QuietComfort Ultra
Фото 22 |
Bose QuietComfort Ultra |
|
Активне шумозаглушення. Вологозахист IPX4. Довгий час автономної роботи. Підтримка Immersive Audio з відстеження положення голови.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bose 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bose.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bose QuietComfort Ultra
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bose Quietcomfort Ultra 880066-0100 Słuchawki Wokółuszne Czarny | 1 969 zł |
BOSE Słuchawki bezprzewodowe BOSE QuietComfort Ultra Headphones Czarny | 2 219 zł |
Bose QuietComfort Ultra - Black | 1 892 zł |
Słuchawki nauszne BOSE Quietcomfort Ultra Czarny | 1 923 zł |
Nauszne Bose QuietComfort Ultra Wireless Nauszne Czarne SL-BT-BSE-0004 | 2 199 zł |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →