Słuchawki
Bose QuietComfort Ultra
Zdjęcia 22 |
Bose QuietComfort Ultra |
|
Aktywna redukcja szumów. Ochrona przed wilgocią IPX4. Długi czas pracy baterii. Obsługa wciągającego dźwięku ze śledzeniem głowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bose 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bose.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bose QuietComfort Ultra
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bose Quietcomfort Ultra 880066-0100 Słuchawki Wokółuszne Czarny | 1 969 zł |
BOSE Słuchawki bezprzewodowe BOSE QuietComfort Ultra Headphones Czarny | 2 219 zł |
Bose QuietComfort Ultra - Black | 1 892 zł |
Słuchawki nauszne BOSE Quietcomfort Ultra Czarny | 1 923 zł |
Nauszne Bose QuietComfort Ultra Wireless Nauszne Czarne SL-BT-BSE-0004 | 2 199 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →