Słuchawki
Bose Ultra Open Earbuds
Wideo 25Zdjęcia 16 |
Bose Ultra Open Earbuds |
|
Obsługuje Immersive Audio (do 4,5 godzin pracy na jednym ładowaniu), kształt słuchawek pozwala im nie blokować dźwięków otoczenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bose Ultra Open Earbuds
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bose Ultra 881046-0010 Słuchawki Douszne Czarny 264 x 65 x 419 cmOTWÓRZ USZY NA ŚWIAT Ciesz się bogatym, osobistym dźwiękiem – otwarta konstrukcja bezprzewodowych słuchawek dousznych pozwala... więcejCi słyszeć otoczenie, podczas gdy technologia OpenAudio zapewnia wysokiej jakości dźwięk, który słyszysz tylko Ty
DAJ SIĘ POCHŁONĄĆ MUZYCE, GDZIEKOLWIEK JESTEŚ: Dzięki przestrzennemu realistycznemu dźwiękowi Bose te słuchawki douszne Bluetooth zapewniają komfort, dobrze wyglądają i przybliżają muzykę do Ciebie.
DOBRZE LEŻĄ, POZOSTAJĄ NA MIEJSCU: Słuchawki douszne Bose Ultra o otwartej konstrukcji mają elastyczny przegub i lekki uchwyt. Wystarczy delikatnie zaczepić je o tylną część ucha, a te wygodne słuchawki sprawią, a będziesz słyszeć otoczenie
KLASA WODOODPORNOŚCI IPX4: Doszło do zachlapania lub spryskania wodą? Nie martw się. Słuchawki douszne Bose Ultra o otwartej konstrukcji sobie z tym poradzą. Siatka akustyczna chroni przed wilgocią i zanieczyszczeni Amazon.plZłóż skargę | 1 699 zł |
BOSE Słuchawki douszne BOSE Ultra o otwartej konstrukcji BiałySłuchawki douszne Bose Ultra o otwartej konstrukcji. Oto nowa obsesja dla miłośników muzyki, którzy mają playlistę na każdy n... więcejastrój i każdą chwilę. Niesamowite słuchawki douszne Bose Ultra o otwartej konstrukcji łączą w sobie pełną otwartość na dźwięki z otoczenia z bogatym, osobistym brzmieniem, dzięki czemu możesz słuchać muzyki oraz tego, co dzieje się dookoła – jednocześnie, przez cały czas. Otwórz uszy na świat. Ciesz się bogatym, osobistym brzmieniem, słysząc wszystko, co dzieje się dookoła. Otwarta konstrukcja słuchawek dousznych mówi „nadal cię słyszę”, natomiast technologia OpenAudio zapewnia osobisty dźwięk wysokiej jakości. Daj się pochłonąć muzyce, gdziekolwiek jesteś. Idź pobiegać, flirtuj z nieznajomą osobą, noś je nawet przez cały dzień. Rób to, co lubisz, i nie wrzucaj pauzy – z żadnego powodu. Kompromis? To coś, czego nie uznajesz. Dzięki technologii realistycznego dźwięku Bose słuchawki douszne nie tylko dobrze wyglądają i są przyjemne w dotyku, ale także przybliżają użytkownika do muzyki. Dzięki technologii realistycznego dźwięku Bose muzyka nabiera przestrzennego brzmienia, co sprawia, że nie tylko jej słuchasz. Jesteś w jej samym centrum. Komfortowy, nieślizgający się uchwyt. Te słuchawki douszne zostały stworzone z myślą o noszeniu przez cały dzień – założysz je raz i nigdy nie zechcesz ich zdjąć. Słuchawki douszne Bose Ultra o otwartej konstrukcji są wyposażone w elastyczny przegub i wyjątkowo lekki uchwyt – zapomnisz, że je nosisz. Wystarczy delikatnie zaczepić je z tyłu ucha, aby zachować świadomość otaczającego Cię świata. Zachowaj energię i nie przegap ani jednego dźwięku. Wytrzymała bateria zapewnia do 7,5 godziny czasu odtwarzania (do 4,5 godziny w trybie realistycznego dźwięku)* lub do 48 godzin czasu pracy w trybie gotowości***. Ponadto dołączone etui do ładowania zapewnia do 19,5 dodatkowych godzin czasu pracy, dzięki czemu idealnie sprawdza się podczas ładowania w podróży**. Przycisk, muzyka, radość Proste, przyjemne w obsłudze przyciski sterowania zapewniają natychmiastową kontrolę nad brzmieniem, sprawiając, że przełączanie między trybem stereo a trybem realistycznego dźwięku jest niezwykle łatwe. Steruj muzyką i odbieraj połączenia jednym przyciskiem. Dodatkowo, funkcja automatycznej zmiany głośności w magiczny sposób utrzymuje muzykę na słyszalnym poziomie nawet przy zmianie głośności otoczenia. Po włączeniu tej funkcji w aplikacji Bose nie trzeba zmieniać głośności przy przemieszczeniu się z miejsca na miejsce. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 699 zł |
Bose Ultra Open o otwartej konstrukcji Douszne Bluetooth 5.3 Biało-szaryAktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asyst RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 699 zł |
BOSE Słuchawki douszne Bose Ultra o otwartej konstrukcji CzarnySłuchawki douszne Bose Ultra o otwartej konstrukcji. Oto nowa obsesja dla miłośników muzyki, którzy mają playlistę na każdy n... więcejastrój i każdą chwilę. Niesamowite słuchawki douszne Bose Ultra o otwartej konstrukcji łączą w sobie pełną otwartość na dźwięki z otoczenia z bogatym, osobistym brzmieniem, dzięki czemu możesz słuchać muzyki oraz tego, co dzieje się dookoła – jednocześnie, przez cały czas. Otwórz uszy na świat. Ciesz się bogatym, osobistym brzmieniem, słysząc wszystko, co dzieje się dookoła. Otwarta konstrukcja słuchawek dousznych mówi „nadal cię słyszę”, natomiast technologia OpenAudio zapewnia osobisty dźwięk wysokiej jakości. Daj się pochłonąć muzyce, gdziekolwiek jesteś. Idź pobiegać, flirtuj z nieznajomą osobą, noś je nawet przez cały dzień. Rób to, co lubisz, i nie wrzucaj pauzy – z żadnego powodu. Kompromis? To coś, czego nie uznajesz. Dzięki technologii realistycznego dźwięku Bose słuchawki douszne nie tylko dobrze wyglądają i są przyjemne w dotyku, ale także przybliżają użytkownika do muzyki. Dzięki technologii realistycznego dźwięku Bose muzyka nabiera przestrzennego brzmienia, co sprawia, że nie tylko jej słuchasz. Jesteś w jej samym centrum. Komfortowy, nieślizgający się uchwyt. Te słuchawki douszne zostały stworzone z myślą o noszeniu przez cały dzień – założysz je raz i nigdy nie zechcesz ich zdjąć. Słuchawki douszne Bose Ultra o otwartej konstrukcji są wyposażone w elastyczny przegub i wyjątkowo lekki uchwyt – zapomnisz, że je nosisz. Wystarczy delikatnie zaczepić je z tyłu ucha, aby zachować świadomość otaczającego Cię świata. Zachowaj energię i nie przegap ani jednego dźwięku. Wytrzymała bateria zapewnia do 7,5 godziny czasu odtwarzania (do 4,5 godziny w trybie realistycznego dźwięku)* lub do 48 godzin czasu pracy w trybie gotowości***. Ponadto dołączone etui do ładowania zapewnia do 19,5 dodatkowych godzin czasu pracy, dzięki czemu idealnie sprawdza się podczas ładowania w podróży**. Przycisk, muzyka, radość. Proste, przyjemne w obsłudze przyciski sterowania zapewniają natychmiastową kontrolę nad brzmieniem, sprawiając, że przełączanie między trybem stereo a trybem realistycznego dźwięku jest niezwykle łatwe. Steruj muzyką i odbieraj połączenia jednym przyciskiem. Dodatkowo, funkcja automatycznej zmiany głośności w magiczny sposób utrzymuje muzykę na słyszalnym poziomie nawet przy zmianie głośności otoczenia. Po włączeniu tej funkcji w aplikacji Bose nie trzeba zmieniać głośności przy przemieszczeniu się z miejsca na miejsce. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 699 zł |
Bose Ultra Open o otwartej konstrukcji Douszne Bluetooth 5.3 CzarnyAktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asyst RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 699 zł |
Seria Bose QuietComfortPorównaj w tabeli →
od 1 725 zł
nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, Bluetooth v 5.3, AAC, aktywna redukcja szumów, asystent głosowy, składane, wodoodporność, akumulator: do 24 h
od 1 297 zł
nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, Bluetooth v 5.1, NFC, AAC, aktywna redukcja szumów, asystent głosowy, składane, akumulator: do 24 h
od 1 012 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 6 h, z etui ładującym + 24 h
od 779 zł
nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, Bluetooth v 5.1, AAC, aktywna redukcja szumów, asystent głosowy, składane, akumulator: do 24 h
od 1 195 zł
nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, Bluetooth v 5.1, AAC, aktywna redukcja szumów, asystent głosowy, składane, akumulator: do 24 h
od 1 296 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 6 h
od 820 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.1, AAC, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 6 h, z etui ładującym + 18 h
od 1 200 zł
nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, 1.2 m, Bluetooth v 4.1, NFC, AAC, aktywna redukcja szumów, asystent głosowy, składane, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 20 h
od 1 699 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 7.5 h, z etui ładującym + 19.5 h
Wideo recenzje
BOSE Ultra Open Earbuds Review
28 lutego 20243 092 przegląd
Bose Ultra Open Earbuds...More Needs To Be Said!
20 lutego14 176 przegląd
Bose Ultra Open Earbuds - The Best Open Ear Design Earbuds!
21 lutego86 292 przegląd
Why the Bose Ultra Open Earbuds are the Best Open Earbuds
24 lutego14 911 przegląd
WOW! Bose Ultra Open Earbuds (RANKED against the BEST)
25 lutego23 558 przegląd
Bose Ultra Open Earbuds - Flawed - Don't Buy!
20 lutego4 258 przegląd
Bose Ultra Open Earbuds Review: How are Bose’s open headphones for running?
28 lutego 202411 042 przegląd
[FULL REVIEW] Bose Open Earbuds Ultra | Should The Competition Be Afraid?
22 lutego45 623 przegląd
Bose Ultra Open Earbuds : They're Good...But Not That Good!
19 lutego16 761 przegląd
A Shocking New Design (Bose QuietComfort Ultra OPEN Earbuds)
23 lutego1 368 393 przegląd
Bose Ultra Open Earbuds | The Honest TRUTH!
20 lutego59 693 przegląd
Bose Ultra Open Earbuds | Best Open Earbuds? Review & Call Quality Tests
16 lutego14 533 przegląd
Bose Ultra Open Earbuds quick review
17 lutego1 753 przegląd
Bose Ultra Open Earbuds - First impression
16 lutego12 298 przegląd
Bose Ultra Open Earbuds - A Design You’ve Never Seen Before
16 lutego103 592 przegląd
Bose Ultra Open Earbuds | Buy or Skip?!
16 lutego33 065 przegląd
Bose Ultra Open Earbuds vs Bose QuietComfort Ultra Earbuds
19 lutego5 409 przegląd
Bose Ultra Open Earbuds - Not Your Typical Earbud
15 lutego602 260 przegląd
Bose Ultra Open Earbuds
23 lutego1 263 przegląd
Bose Ultra Open Earbuds Review: A Game-Changer?
15 lutego423 318 przegląd
Bose Ultra Open Earbuds – Controls Overview
15 lutego20 030 przegląd
Bose Ultra Open Earbuds – Unboxing and Setup
15 lutego42 421 przegląd
Bose Ultra Open Earbuds on QVC
16 lutego352 przegląd
Bose Ultra Open Earbuds: Experience Style and Power at JB Hi-Fi
20 lutego6 336 przegląd
Bose Ultra Open Earbuds on QVC
16 lutego295 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 310 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, akumulator: 61 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 20 h
od 278 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 16 Ohm, akumulator: 70 mAh, do 10 h, z etui ładującym + 48 h bez ANC
od 76 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, asystent głosowy, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 34 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 30 h
od 259 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, USB A, 1 m, wielokanałowe, 15 – 25000 Hz, 60 Ohm, akumulator: z etui ładującym + przedłużacz - 2 m
od 514 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, aktywna redukcja szumów, tryb gry, wielokanałowe, asystent głosowy, wodoodporność, akumulator: 58 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 29 h (z obudową i bez redukcji szumów)
od 416 zł
nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, Bluetooth v 5.3, AAC, LDAC, aktywna redukcja szumów, składane, 20 – 40000 Hz, 16 Ohm, akumulator: 750 mAh, do 50 h
od 759 zł
gamingowe, Playstation, nauszne, zamknięte, bezprzewodowe, Bluetooth v 5.2, AAC, radiowe, 12 – 28000 Hz, 32 Ohm, akumulator: do 70 h
od 194 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, aktywna redukcja szumów, tryb gry, asystent głosowy, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 16 Ohm, akumulator: 43 mAh, do 4.5 h, z etui ładującym + 22 godziny z ANC
od 57 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 43 mAh, do 4 h, z etui ładującym + 12 h
od 369 zł
gamingowe, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, 1.3 m, Bluetooth v 5.2, radiowe, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: do 50 h
od 68 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 5 h, z etui ładującym + 20 h