Bose QuietComfort Earbuds II
Wideo 16Zdjęcia 27 |
Bose QuietComfort Earbuds II |
|
Wysokiej jakości słuchawki douszne True Wireless renomowanej amerykańskiej marki z technologią aktywnej redukcji szumów (ANC), ochroną przed wilgocią i bezpiecznym dopasowaniem do ucha dla użytkowników prowadzących aktywny tryb życia. Dzięki całkowitemu brakowi przewodów nie krępują użytkownika, zapewniając pełną swobodę ruchów w codziennym użytkowaniu. Są pozycjonowane jako produkt w wyższej kategorii cenowej roku 2023, przeznaczony dla użytkowników, którzy oczekują kompaktowych słuchawek z ulepszoną izolacją akustyczną, charakterystycznym zrównoważonym dźwiękiem i przyzwoitą żywotnością baterii.
Aby zapewnić bezpieczne dopasowanie do ucha, słuchawki Bose QuietComfort Earbuds II są wyposażone w zestaw miękkich końcówek dousznych, które można dopasować do każdego rozmiaru kanału słuchowego. Dzięki wodoodporności IPX4 nie musisz się martwić o ochronę przed potem i warunkami atmosferycznymi. Słuchawki posiadają wysokiej jakości przetworniki dynamiczne, które gwarantują pełną reprodukcję szerokiego zakresu częstotliwości od 20 Hz do 20 kHz z przejrzystymi wysokimi częstotliwościami i mocnym, asertywnym basem. Nadaje się do słuchania muzyki wszystkich gatunków i gatunków. Bezpłatna aplikacja Bose umożliwia dodatkową personalizację (w tym umożliwia zmianę ustawień korektora). Każda słuchawka jest wyposażona we własny procesor DSP, system mikrofonowy i może być używana oddzielnie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bose 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bose.
Kup Bose QuietComfort Earbuds II
Wszystkie ceny 12 →Bose QuietComfort Earbuds II słuchawki bezprzewodowe z redukcją szumów Blu | 1 058 zł |
BOSE Słuchawki BOSE QuietComfort Earbuds II Czarny (Black) | 1 399 zł |
Bose QuietComfort Earbuds II - Black | 1 012 zł |
Dokanałowe Bose QuietComfort Earbuds II Białe SL-BT-BSE-0006 | 1 199 zł |
Słuchawki dokanałowe BOSE QuietComfort Earbuds II Czarny 870730-0010 | 1 400 zł |