Навушники
Huawei FreeBuds Pro 3
Відео 8Фото 21 |
Huawei FreeBuds Pro 3 |
|
Широкий частотний діапазон, Hi-Res сертифікація, підтримка L2HC 2.0 та LDAC, активне шумозаглушення, датчик кісткової провідності та гібридні драйвери.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huawei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huawei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Huawei FreeBuds Pro 3
Усі ціни 28 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HUAWEI FreeBuds Pro 3 system dźwiękowy Hi-Res Dual Driver inteligentna akt | 765 zł |
HUAWEI Słuchawki bezprzewodowe HUAWEI FreeBuds Pro 3 Zielony | 799 zł |
Huawei FreeBuds Pro 3 - Ceramic White | 799 zł |
HUAWEI FreeBuds Pro 3 - Biały | 799 zł |
Dokanałowe Huawei FreeBuds Pro 3 Zielone SL-BT-HUA-0013 | 799 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →