Huawei FreeBuds 5
Відео 6Фото 27 |
Huawei FreeBuds 5 |
|
Стильні та високотехнологічні бездротові навушники-вкладиші класу True Wireless з удосконаленою технологією активного шумоподавлення Adaptive ANC, якісним звучанням рівня Hi-Res рівня та підтримкою високоякісних аудіокодеків LDAC та L2HC 2.0. Позиціонуються як товар верхньої цінової категорії. Відрізняються оригінальним зовнішнім дизайном та якісним звучанням з точною передачею низькочастотного діапазону.
Призначені для користувачів, що вибирають bluetooth-модель, що якісно звучить, що дозволяє насолоджуватися музикою в галасливому оточенні (у торговому центрі, на жвавій вулиці, в громадському транспорті або в літаку). Навушники Huawei FreeBuds 5 можуть використовуватись з будь-якими смартфонами, які працюють як під керуванням Android, так і iOS. Однак для повноцінної роботи потрібна програма Huawei AI Life, яка дозволяє виконати тонке налаштування та оновлення ПЗ.
Любителям прогулянок просто неба та користувачів, які регулярно займаються в тренажерному залі, порадує якісний захист від води та пилу (IP54). Підтримують одночасне сполучення з двома пристроями за технологією Multipoint. У порівнянні з попередньою моделлю (Huawei FreeBuds 4), ці навушники стали легшими і мають менший розмір, причому це також стосується і зарядного кейсу. При цьому ємність акумулятора в зарядному кейсі збільшилася майже вдвічі і його енергії вистачає на 30 годин автономного звучання або 20 годин з активним шумом придушення (ANC).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huawei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huawei.
Купити Huawei FreeBuds 5
Усі ціни 41 →HUAWEI FreeBuds 5 słuchawki douszne Bluetooth TWS bezprzewodowe słuchawki | 599 zł |
HUAWEI Słuchawki HUAWEI FreeBuds 5 Biały (Ceramic White) | 599 zł |
HUAWEI FreeBuds 5 - Białe | 699 zł |
Dokanałowe Huawei Freebuds 5 Białe SL-BT-HUA-0002 | 599 zł |
Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds 5 Biały | 599 zł |