Huawei FreeBuds SE 2
Відео 4Фото 11 |
Huawei FreeBuds SE 2 |
|
Оновлена версія популярної моделі TWS-вкладишів FreeBuds SE від Huawei, випущена у середині 2023 року. У другій редакції навушники скинули трохи зайвої ваги (3.8 г для кожного «вуха» проти 5.1 г у попередника) і придбали пиловологозахист IP54. Huawei FreeBuds SE 2 мають зручну конструкцію і щільно сидять у вушних раковинах переважної більшості користувачів. Звучать навушники добре та підходять для невибагливого повсякденного використання.
Однак у моделі немає активного шумоподавлення, через що доведеться миритися з чутністю гучних навколишніх звуків. Для підключення навушників із джерелом аудіосигналу використовується протокол бездротового з'єднання Bluetooth v 5.3. Управління роботою моделі зав'язане на сенсорні жести, а гнучко налаштувати їх на свій лад можна у фірмовому мобільному додатку Huawei AI Life (зазначимо, що він відсутній у магазині Google Play Market). Рівень автономності навушників оцінюється о 9 годині прослуховування аудіотреків на середній гучності звучання, з урахуванням зарядного кейсу - близько 40 годин. У цьому буквально 10 хв. у розетки дають 3 години відтворення музики.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huawei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huawei.
Купити Huawei FreeBuds SE 2
Усі ціни 27 →HUAWEI FreeBuds SE 2 40 godzin pracy baterii 3 godziny odtwarzania muzyki | 171 zł |
HUAWEI Słuchawki HUAWEI FreeBuds SE 2 Niebieski (Island Blue) | 195 zł |
Huawei FreeBuds SE 2 - White | 199 zł |
Douszne HUAWEI FreeBuds SE 2 Niebieskie SL-BT-HUA-0008 | 199 zł |
HUAWEI FreeBuds SE 2 - Biały | 199 zł |