Huawei FreeBuds SE 2
Wideo 4Zdjęcia 11 |
Huawei FreeBuds SE 2 |
|
Zaktualizowana wersja popularnego modelu słuchawek dousznych FreeBuds SE TWS firmy Huawei, wydanego w połowie 2023 roku. W drugiej edycji słuchawki straciły nieco na wadze (3,8 g na każde „ucho” wobec 5,1 g dla poprzednika) i zyskały ochronę przed kurzem i wilgocią IP54. Huawei FreeBuds SE 2 mają wygodną konstrukcję i dobrze dopasowują się do uszu zdecydowanej większości użytkowników.
Słuchawki brzmią dobrze i nadają się do bezpretensjonalnego codziennego użytku. Model nie posiada jednak aktywnej redukcji szumów, dlatego trzeba będzie się pogodzić z słyszalnością głośnych dźwięków otoczenia. Do połączenia słuchawek ze źródłem dźwięku wykorzystywany jest bezprzewodowy protokół Bluetooth v 5.3. Sterowanie pracą modelu odbywa się za pomocą gestów dotykowych, a elastycznie możesz je personalizować na swój sposób w autorskiej aplikacji mobilnej Huawei AI Life (uwaga: nie jest ona dostępna w sklepie Google Play). Poziom autonomii słuchawek szacowany jest na 9 godzin słuchania ścieżek audio przy średniej głośności, biorąc pod uwagę etui ładujące – około 40 godzin. W tym przypadku dosłownie 10 minut. Gniazdo zapewnia 3 godziny odtwarzania muzyki.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huawei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huawei.
Kup Huawei FreeBuds SE 2
Wszystkie ceny 34 →HUAWEI FreeBuds SE 2 40 godzin pracy baterii 3 godziny odtwarzania muzyki | 171 zł |
HUAWEI Słuchawki HUAWEI FreeBuds SE 2 Biały (Ceramic White) | 195 zł |
Huawei FreeBuds SE 2 - White | 199 zł |
HUAWEI FreeBuds SE 2 - Biały | 199 zł |
Douszne HUAWEI FreeBuds SE 2 Niebieskie SL-BT-HUA-0008 | 199 zł |