Apple AirPods 2 with Charging Case
Відео 13Фото 18 |
Apple AirPods 2 with Charging Case |
|
Одна з моделей другого покоління бездротових bluetooth-навушників від Apple. Від стандартних AirPods 2 відрізняються відсутністю підтримки бездротової технології зарядки комплектного кейса. Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2019 модельного року, орієнтований на користувачів, які активно використовують смартфони, планшети, ноутбуки, мультимедійні плеєри знаменитої каліфорнійської компанії.
Незважаючи на повну ідентичність зовнішнього дизайну того, що був у пристроїв першого покоління, навушники Apple AirPods 2 with Charging Case отримали низку важливих удосконалень. В їх основі застосовується фірмовий процесор Apple H1, який забезпечує новинці півтораразове збільшення автономності, покращує якість відтворення та реалізує повноцінну підтримку голосового асистента Ѕігі.
Для активації останнього тепер немає потреби натискати механічні/сенсорні кнопки, досить просто сказати вголос «Привіт Siri». Також скоротився час перемикання навушників між пристроями. Реалізовано автоматичне включення і установка сполучення з гаджетом при витяганні з зарядного кейса. Спеціальні сенсори зупиняють відтворення музики у разі, якщо навушники витягуються з вушної раковини. Добротний мікрофон і ефективні алгоритми цифрового шумозаглушення гарантують якісне захоплення голосу для спілкування в мережах стільникового зв'язку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple AirPods 2 with Charging Case
Усі ціни 28 →Apple AirPods z etui ładującym 2 generacja MV7N2ZM/A | 499 zł |
APPLE Słuchawki bezprzewodowe APPLE AirPods 2. generacji z etui ładującym | 519 zł |
Apple Słuchawki AirPods z etui ładującym UHAPPRDBAAMV7N2 | 674 zł |
Apple AirPods 2 biały (MV7N2ZM/A) | 499 zł |
Douszne Apple AirPods 2 gen SL-BT-APL-005 | 599 zł |