Навушники
Apple AirPods Pro 2nd gen USB-C (MTJV3)
Відео 1Фото 10 |
Apple AirPods Pro 2nd gen USB-C |
|
Навушники були перероблені, щоб забезпечити вдвічі більше активного шумоподавлення та отримання об'ємного звуку завдяки новому чіпу H2.
Adaptive Transparency зменшує зовнішній шум, а Personalized Spatial Audio занурює вас у звук.
Як відрізнити оригінальні AirPods від фейку? Швидка заряджання. Прослуховування текстових повідомлень. Автоматичне підключення.
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як відрізнити оригінал від Apple AirPods від підробки?Викриття фейків, різниця поколінь і феномен TWS-навушники від Apple
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple AirPods Pro 2nd gen USB-C
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple AirPods Pro 2 generacji z etui MagSafe USBC MTJV3ZM/A | 1 056 zł |
APPLE Słuchawki bezprzewodowe APPLE AirPods Pro (2. generacji) z etui MagS | 1 099 zł |
Słuchawki dokanałowe APPLE AirPods Pro II Biały (Etui z USB-C) | 1 099 zł |
Słuchawki AirPods Pro (2. generacji) z etui ładującym MagSafe (USB-C) | 1 389 zł |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості навушників Apple AirPods Pro 2nd gen USB-C:
- Персоналізоване просторове аудіо з динамічним відстеженням голови.
- Сенсорне керування дозволяє регулювати гучність скиданням та керувати функціями відтворення.
- Адаптивний еквалайзер.
- Вентиляційна система для вирівнювання тиску.
- Подвійні мікрофони із формуванням променя.
- Датчик виявлення шкіри.
- Акселерометр з функцією розпізнавання мови та датчиком руху.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →