Słuchawki
Apple AirPods Pro 2nd gen USB-C (MTJV3)
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Apple AirPods Pro 2nd gen USB-C |
|
Słuchawki zostały przeprojektowane, aby zapewnić 2x bardziej aktywną redukcję szumów i dźwięk przestrzenny dzięki nowemu chipowi H2.
Adaptacyjna przezroczystość redukuje hałas zewnętrzny, a spersonalizowany dźwięk przestrzenny zanurza Cię w dźwięku.
Jak odróżnić oryginalne AirPods od podróbek? Szybkie ładowanie. Słuchanie wiadomości tekstowych. Automatyczne połączenie.
Jak wybrać gamingowy zestaw słuchawkowy do codziennej gry i dominacji onlineRozważamy nad różnicami między zwykłymi i gamingowymi słuchawkami, podpowiadamy, jak mądrze podejść do wyboru zestawu słuchawkowego
Jak odróżnić oryginalne Apple AirPods od fałszywych?Wyeksponowanie podróbek, różnicy pokoleniowej i fenomenu słuchawek TWS od Apple
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apple AirPods Pro 2nd gen USB-C
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apple AirPods Pro 2 generacji z etui MagSafe USBC MTJV3ZM/A | 1 056 zł |
APPLE Słuchawki bezprzewodowe APPLE AirPods Pro (2. generacji) z etui MagS | 1 099 zł |
Słuchawki dokanałowe APPLE AirPods Pro II Biały (Etui z USB-C) | 1 099 zł |
Słuchawki AirPods Pro (2. generacji) z etui ładującym MagSafe (USB-C) | 1 389 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości słuchawek Apple AirPods Pro 2nd gen USB-C:
- Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem głowy.
- Dotykowe elementy sterujące pozwalają przesuwać palcem w celu regulacji głośności i sterowania funkcjami odtwarzania.
- Adaptacyjny korektor.
- System wentylacji wyrównujący ciśnienie.
- Podwójne mikrofony kształtujące wiązkę.
- Czujnik wykrywania skóry.
- Akcelerometr z rozpoznawaniem mowy i czujnikiem ruchu.
PolecamyPorównaj w tabeli →