Apple EarPods Lightning
Wideo 16Zdjęcia 7 |
Apple EarPods Lightning |
|
Tradycyjnie wysokiej jakości markowe przewodowe słuchawki douszne firmy Apple. Wyóżniają się specjalnym kształtem geometrycznym, który jest tworzony z uwzględnieniem anatomicznych cech małżowiny usznej przeciętnej osoby. Wyposażone w opatentowany interfejs Apple Lightning, pilot z mikrofonem oraz wysokiej jakości dynamiczne przetworniki o szerokim zakresie częstotliwości i płaskiej charakterystyce częstotliwościowej.
Słuchawki Apple EarPods zapewniają dobre brzmienie podczas odtwarzania utworów wielu różnych gatunków, od nowoczesnej muzyki elektronicznej i hip-hopu po jazz, blues i muzykę klasyczną. Kompatybilne ze wszystkimi smartfonami Apple wyposażonymi w złącze Lightning, obsługują również szeroką gamę tabletów Apple iPad i odtwarzaczy iPod. Działają z iOS 10 lub nowszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Pilot umożliwia sterowanie odtwarzaniem utworów na odtwarzaczu, regulację głośności i służy do odbierania połączeń przychodzących. Słuchawki douszne mają wodoodporną konstrukcję, która chroni je przed potem, lekkim deszczem/mgłą.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Kup Apple EarPods Lightning
Wszystkie ceny 28 →Apple EarPods ze złączem Lightning MMTN2ZM/A | 73 zł |
APPLE Słuchawki przewodowe douszne APPLE EarPods ze złączem Lightning MMTN | 110 zł |
Apple EarPods (Lightning) | 139 zł |
Apple EarPods Lightning Biały (MMTN2ZMA) | 60 zł |
APPLE EarPods ze złączem Lightning MMTN2ZM/A | 99 zł |