Apple EarPods USB-C (MTJY3ZM/A)
Відео 6Фото 4 |
Apple EarPods USB-C |
|
Фірмові навушники-вкладиші від компанії Apple - тепер із провідним підключенням через інтерфейс USB type C. Випуск моделі приурочили до релізу сімейства смартфонів iPhone 15 восени 2023 року, які надалі використовують роз'єм USB C замість Lightning. Навушники, як і раніше, створені з урахуванням анатомічних особливостей будови вушної раковини середньостатистичної людини. Що стосується відтворення звуку Apple EarPods USB-C порадують широким частотним діапазоном і невеликим басовим акцентом.
При цьому забезпечується якісне програвання треків найрізноманітніших жанрів: від сучасної електронної музики та хіп-хопу до блюзу та класичної музики. На проводі навушників розміщується пульт, що забезпечує керування відтворенням аудіотреків, регулювання гучності, прийом вхідних дзвінків. Модель здатна похвалитися водостійкою конструкцією з базовим рівнем захисту від поту, туману або дрібного дощу. Працюють навушники з iOS 17, iPadOS 16.4, macOS Monterey 12.6 або пізнішими версіями "яблучних" операційних систем.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple EarPods USB-C
Усі ціни 24 →Słuchawki Apple EarPods USB C (APLMTJY3) | 74 zł |
APPLE Słuchawki APPLE EarPods (USB‑C) MTJY3ZM/A Biały | 110 zł |
Apple EarPods (USB-C) | 129 zł |
Apple Słuchawki EarPods (USB-C) UHAPPOMPMTJY300 | 100 zł |
Douszne Apple EarPods ze złączem USB-C SL-APL-0002 | 110 zł |