Słuchawki
Huawei FreeBuds Pro 3
Wideo 8Zdjęcia 21 |
Huawei FreeBuds Pro 3 |
|
Szeroki zakres częstotliwości, certyfikacja Hi-Res, obsługa L2HC 2.0 i LDAC, aktywna redukcja szumów, czujnik przewodnictwa kostnego i sterowniki hybrydowe.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huawei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huawei.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Huawei FreeBuds Pro 3
Wszystkie ceny 39 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HUAWEI FreeBuds Pro 3 system dźwiękowy Hi-Res Dual Driver inteligentna akt | 780 zł |
HUAWEI Słuchawki bezprzewodowe HUAWEI FreeBuds Pro 3 Biały | 799 zł |
Dokanałowe Huawei FreeBuds Pro 3 Srebrne SL-BT-HUA-0012 | 799 zł |
HUAWEI FreeBuds Pro 3 - Biały | 799 zł |
Słuchawki dokanałowe HUAWEI Freebuds Pro 3 Biały | 799 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →