Навушники
Bose QuietComfort
Відео 12Фото 20 |
Bose QuietComfort |
|
Підтримка голосових помічників Siri, Google Assistant, Alexa. У навушниках використовується роз'єм micro-jack (2.5 мм). У комплекті йде кабель-перехідник із 2.5 мм на 3.5 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bose 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bose.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bose QuietComfort
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bose QuietComfort Słuchawki bezprzewodowe z redukcją szumów słuchawki naus | 1 224 zł |
BOSE Słuchawki bezprzewodowe BOSE QuietComfort Headphones Czarny | 1 399 zł |
Słuchawki nauszne BOSE QuietComfort Czarny | 2 000 zł |
Słuchawki Bose QuietComfort zielone (884367-0300) | 1 898 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →