Słuchawki
Jabra Elite 3 Active (100-91420000-17)
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Jabra Elite 3 Active |
|
Aktywna redukcja szumów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Elite 3 Active
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Elite 3 Active słuchawki z mocnym sportowym dopasowaniem i ANC wodoo | 299 zł |
Słuchawki dokanałowe JABRA Elite 3 Active Czarny | 449 zł |
Słuchawki dokanałowe JABRA Elite 3 Active Czarny 215223 | 449 zł |
Jabra Elite 3 Active Replacement Earbuds - Black 100-68580000-00 | 410 zł |
Jabra Elite 3 Active Replacement Earbuds - Black | 410 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →