Słuchawki
BASEUS Encok W06
Wideo 1Zdjęcia 7 |
BASEUS Encok W06 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS Encok W06
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baseus Encok W06 Dokanałowe Bluetooth 5.0 Czarny | 299 zł |
Słuchawki TWS Baseus Encok W06, bluetooth 5.0, aptX, ładowanie indukcyjne, | 197 zł |
Baseus Encok W06 Dokanałowe Bluetooth 5.0 Biały | 299 zł |
Baseus Encok W06 Dokanałowe Bluetooth 5.0 Czarny | 299 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →