Słuchawki
Skullcandy Sesh ANC (S2TEW-P740)
Wideo 14Zdjęcia 10 |
Skullcandy Sesh ANC |
|
Aktywna redukcja szumów, długa żywotność baterii z etui.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Skullcandy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Skullcandy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Skullcandy Sesh ANC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SKULLCANDY S2TEW-P740 Sesh ANC Noise Cancelling Earbuds Słuchawki bezprzew | 325 zł |
Słuchawki Skullcandy SESH ANC (S2TEW-P740) Czarna | 374 zł |
Słuchawki dokanałowe SKULLCANDY Sesh Czarny | Bezpłatny transport | 379 zł |
Słuchawki dokanałowe SKULLCANDY Sesh Czarny | Bezpłatny transport | 379 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →