OPPO Enco Air3 Pro (ETE51)
Відео 18Фото 16 |
OPPO Enco Air3 Pro |
|
Бездротові навушники класу True Wireless з інтерфейсом Bluetooth, адаптивною системою активного шумозаглушення, підтримкою технології Multipoint, Hi-Res-кодеком LDAC і хорошим вологозахистом класу IP54. Позиціонуються як товар верхньої частини середньої цінової категорії. Підійдуть користувачам, яким потрібні якісні портативні навушники для регулярного використання в акустично несприятливих умовах.
Забезпечити хорошу шумоізоляцію у громадському транспорті, літаку чи галасливому торговому центрі. Ергономічна форма корпусу навушників OPPO Enco Air3 Pro та правильний підбір внутрішньоканальних насадок забезпечує гарне утримання, якого достатньо навіть для активних занять спортом, а вологозахист дозволяє не звертати уваги на піт чи дощ. Ця модель оснащена якісними динамічними випромінювачами з неодимовими магнітами та діафрагмою з бамбукового волокна, що гарантує повноцінне відтворення розширеного динамічного діапазону від 20 Гц до 40 кГц.
Система мікрофонів та DSP-процесор гарантують точне захоплення голосу та комфортний голосовий зв'язок у hands-free-режимі. До ноутбука, ігрової консолі, планшета або смартфона підключаються за допомогою бездротового інтерфейсу Bluetooth 5.3, що стійко працює в радіусі до 10 м. Адаптивне шумозаглушення підтримує режим акустичної прозорості, що дозволяє спілкуватися, не знімаючи навушників.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OPPO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OPPO.
Купити OPPO Enco Air3 Pro
Усі ціни 22 →OPPO Enco Air3 Pro Wireless Headphones Green 110070330204 | 474 zł |
OPPO Słuchawki OPPO Enco Air3 Pro Biały | 299 zł |
OPPO Enco Air3 PRO Białe 6672880 | 299 zł |
Dokanałowe Oppo Enco Air3 Pro zielone SL-BT-OPPO-0006 | 399 zł |
Słuchawki dokanałowe OPPO Enco Air 3 Pro Biały | 299 zł |