OPPO Enco Air3
Відео 7Фото 16 |
OPPO Enco Air3 |
|
Легкі та ергономічні бездротові навушники-вкладиші класу True Wireless з інтерфейсом Bluetooth, вбудованими мікрофонами з ефективним шумозаглушенням Environment Noise Cancellation, функцією посилення басу та вологозахистом класу IP54 (не чутливі до поту, дощу та води). Позиціонуються як продукт середньої цінової категорії, орієнтований користувачів, яким не підходять внутрішньоканальні рішення.
Не дають надійної шумоізоляції, тому подібні вкладки можна рекомендувати людям, які хочуть зберігати аудіоконтакт з навколишнім середовищем. Ергономічна форма корпусу навушників OPPO Enco Air3 забезпечує гарне утримання, якого вистачає для занять спортом, які не передбачають різких поштовхів (силові вправи в залі, йога тощо). Ця модель обладнана якісними динамічними випромінювачами з неодимовими магнітами та композитною діафрагмою збільшеного діаметру (13,4 мм), що гарантує повноважний бас та точне звучання високих звуків для відтворення треків будь-яких жанрів та напрямків. Для любителів танцювальної та сучасної популярної музики є спеціальний режим посилення басу Bass Boost. Вбудовані мікрофони та DSP-процесор гарантують комфортний голосовий зв'язок у hands-free-режимі. До ноутбука, ігрової консолі, планшета чи смартфона навушники підключаються за допомогою бездротового інтерфейсу Bluetooth 5.3.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OPPO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OPPO.
Купити OPPO Enco Air3
Усі ціни 19 →OPPO Enco Air3 Fioletowe OPPOENCOAIR3PURPLEEU | 219 zł |
OPPO Słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco Air3 Fioletowy | 249 zł |
Douszne Oppo Enco Air3 Violet SL-BT-OPPO-0004 | 299 zł |
Słuchawki douszne OPPO Enco Air 3 Biały | 249 zł |
Słuchawki douszne OPPO Enco Air 3 Biały | 249 zł |