Jabra Elite 3
Wideo 18Zdjęcia 23 |
Jabra Elite 3 |
|
Uniwersalne słuchawki douszne TWS duńskiej marki Jabra, które wchodzą w skład linii produktów 2021 Elite. Średniej klasy według standardów Jabra, jego wszechstronność sprawia, że jest to doskonały wybór dla osób poszukujących wysokiej jakości słuchawek do codziennego użytku z wodoodpornością, stabilną łącznością bezprzewodową, wysokiej jakości dźwiękiem i zaawansowanymi możliwościami zestawu słuchawkowego.
W szczególności słuchawki są wyposażone w cztery wbudowane mikrofony zapewniające wyraźną transmisję mowy i charakteryzują się skuteczną izolacją pasywną, dzięki czemu hałas otoczenia nie zakłóca czystej mowy rozmówcy. Ponadto słuchawki obsługują tryb mono i mogą pracować niezależnie od siebie. Oznacza to, że każda słuchawka może być bezpiecznie używana jako zestaw głośnomówiący podczas prowadzenia samochodu lub jazdy na rowerze.
Jabra Elite 3 jest odporny na kurz i wodę IP55, dzięki czemu możesz uprawiać sport bez obawy o pot lub deszcz. Obsługuje dalsze dostosowywanie niuansów dźwiękowych za pomocą aplikacji Jabra Sound+, którą można zainstalować na dowolnym telefonie iPhone lub smartfonie z systemem Android. Miłośników wysokiej jakości dźwięku powinno przyciągnąć wsparcie dla kodeków aptX. Do transmisji dźwięku cyfrowego wykorzystywany jest energooszczędny bezprzewodowy interfejs Bluetooth 5.2 o zasięgu do 10 metrów. Wbudowany akumulator może zasilać słuchawki przez 7 godzin, następnie do etui można podłączyć etui ładujące z wbudowaną baterią, co według producenta gwarantuje około 28 godzin pracy na baterii. Etui jest ładowane za pomocą kabla USB C.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Kup Jabra Elite 3
Wszystkie ceny 40 →Jabra Elite 3 bezprzewodowe słuchawki douszne jasnobeżowe EU 100-91410003- | 486 zł |
JABRA Słuchawki bezprzewodowe JABRA Elite 3 Lilac Liliowy | 219 zł |
Jabra Elite 3 Czarny | 229 zł |
Dokanałowe Jabra Elite 3 Navy SL-BT-JAB-0002 | 286 zł |
Słuchawki dokanałowe JABRA Elite 3 Niebieski | 291 zł |