Słuchawki
Jabra Evolve2 65 Flex Link380a MS Stereo (26699-999-999)
Wideo 11Zdjęcia 13 |
Jabra Evolve2 65 Flex Link380a MS Stereo |
|
Aktywna hybrydowa redukcja szumów, składana konstrukcja, długa żywotność baterii, wskaźnik zajętości BusyLight. Certyfikat Microsoft Teams.
Adapter ze złączem USB C: Jabra Evolve2 65 Flex Link380c MS Stereo
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Evolve2 65 Flex Link380a MS Stereo
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Słuchawki Evolve2 65 Flex Link380a MS Stereo ATJABVP00000675 | 1 061 zł |
Nauszne Jabra Evolve2 65 Flex Link380a MS Stereo SL-BZ-JAB-021 | 918 zł |
Jabra Słuchawki Evolve2 65 Flex Link380a MS Stereo 110784 | 1 061 zł |
Jabra Evolve2 65 Flex, Link380a MS Stereo 26699-999-999 | 933 zł |
Słuchawki Jabra Evolve2 65 Flex (26699-999-999) | 874 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →