Słuchawki
Jabra Evolve2 85 Stereo USB-C UC with Charging Stand
Zdjęcia 11 |
Jabra Evolve2 85 Stereo USB-C UC with Charging Stand |
|
Bezprzewodowe ładowanie ze stacji dokującej. Różne opcje połączeń.
Stacja dokująca nie jest wliczona w cenę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Evolve2 85 Stereo USB-C UC with Charging Stand
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Evolve2 85 Link380c UC Stereo Stand Black | 1 581 zł |
Jabra Evolve2 85, Link380c UC Stereo Stand Black 28599-989-889 | 1 842 zł |
Słuchawki Jabra Evolve2 85 UC Link 380c (28599-989-889) | 1 860 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Jabra Evolve2 85 Link380c UC Stereo Stand - PACZKOMA | 1 832 zł |
Jabra Evolve2 85, Link380c UC Stereo Stand Black 28599-989-889 | 1 842 zł |
Jabra Evolve2 85 USB-C UC Stereofoniczny zestaw słuchawkowy z podstawką do | 1 860 zł |
Modyfikacje modelu:
- Jabra Evolve2 85 UC — zoptymalizowany pod kątem ujednoliconej komunikacji.
- Jabra Evolve2 85 MS — zoptymalizowany dla Microsoft Teams.
PolecamyPorównaj w tabeli →