Słuchawki
Jabra Evolve2 50 USB-C MS Stereo (25089-999-899)
Zdjęcia 12 |
Jabra Evolve2 50 USB-C MS Stereo |
|
Certyfikacja Microsoft Teams. Aktywna redukcja szumów. Połączenie kombinowane.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Evolve2 50 USB-C MS Stereo
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Słuchawki Evolve2 50 USB-C MS Stereo ATJABVP00000641 | 635 zł |
No name JABRA EVOLVE2 50/USB-C MS STEREO | 656 zł |
Jabra Evolve2 50, USB-C MS Stereo 25089-999-899 | 593 zł |
Słuchawki Jabra Evolve2 50 (25089-999-899) | 549 zł |
Jabra Słuchawki Evolve2 50 USB-C MS Stereo 111621 | 635 zł |
JABRA EVOLVE2 50/USB-C MS STEREO | 691 zł |
Jabra Evolve2 50, USB-C MS Stereo 25089-999-899 | 586 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →