Słuchawki
Nacon RIG600 Pro HX
Wideo 8Zdjęcia 12 |
Nacon RIG600 Pro HX |
|
Modułowa konstrukcja, dobra autonomia. Wersja na Xbox Series S/X.
Wersja na PlayStation: Nacon RIG600 Pro HS
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nacon RIG600 Pro HX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nacon RIG 600 PRO HX Nauszne Czarny | 439 zł |
Słuchawki gamingowe RIG 600 PRO HX (Czarny) | 450 zł |
Nacon Rig 600 Pro Hx Gaming Headset Posrebrzany RIG600PROHX | 415 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →