Навушники
Nacon RIG600 Pro HX
Відео 8Фото 12 |
Nacon RIG600 Pro HX |
|
Модульна конструкція, відмінна автономність. Версія для Xbox Series S/X.
Версія для PlayStation: Nacon RIG600 Pro HS
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nacon RIG600 Pro HX
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nacon RIG 600 PRO HX Nauszne Czarny | 439 zł |
Słuchawki gamingowe RIG 600 PRO HX (Czarny) | 450 zł |
Nacon Rig 600 Pro Hx Gaming Headset Posrebrzany RIG600PROHX | 415 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →