Навушники
Nacon RIG800 Pro HX
Відео 3Фото 14 |
Nacon RIG800 Pro HX |
|
Тривалий час автономної роботи, наявність док-станції для заряджання.
Версія для Playstation: Nacon RIG800 Pro HS
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nacon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nacon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nacon RIG800 Pro HX
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Słuchawki NACON Rig 800 Pro HX | 700 zł |
Nacon RIG 800 PRO HX Nauszne Czarny | 719 zł |
Słuchawki NACON Rig 800 Pro HX RIG800PROHX | 700 zł |
Słuchawki Nacon NACON RIG XS Słuchawki bezprzewodowe RIG800PROHX - czarne | 719 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →