Навушники
Nacon RIG500 Pro HS
Відео 1Фото 11 |
Nacon RIG500 Pro HS 2022 рікRIG |
|
Мультиплатформна підтримка, наявність Dolby Atmos, модульна конструкція.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nacon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nacon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nacon RIG500 Pro HS
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Słuchawki NACON Plantronics RIG 500 Pro HS | 389 zł |
Słuchawki Nacon Rig 500 Pro HS Szare (PLANTRO-RIG500PROHS) | 386 zł |
Słuchawki dla gracza NACON RIG 500 Pro HS , czarne | 424 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →