Навушники
Razer BlackShark V2 Special Edition (RZ04-03230200-R3M1)
Відео 7Фото 13 |
Razer BlackShark V2 Special Edition |
|
Функція просторового звуку THX SPATIAL AUDIO.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razer BlackShark V2 Special Edition
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Razer BlackShark V2 SE | 428 zł |
Razer BlackShark V2 (edycja specjalna) – gamingowy zestaw słuchawkowy (słu | 360 zł |
Razer Multi-platform BlackShark V2 Special Edition Headset, On-ear, Microp | 776 zł |
Słuchawki RAZER BlackShark V2 Special Edition | Bezpłatny transport | 332 zł |
Wieloplatformowy zestaw słuchawkowy Razer BlackShark V2 Special Edition, n | 747 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →