Słuchawki
Razer BlackShark V2 Special Edition (RZ04-03230200-R3M1)
Wideo 7Zdjęcia 13 |
Razer BlackShark V2 Special Edition |
|
Funkcja dźwięku przestrzennego THX SPATIAL AUDIO.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Razer BlackShark V2 Special Edition
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer BlackShark V2 SE | 428 zł |
Słuchawki RAZER BlackShark V2 Special Edition | 337 zł |
BlackShark V2 SE Czarny | 393 zł |
Słuchawki RAZER BlackShark V2 Special Edition | 337 zł |
Słuchawki RAZER BlackShark V2 Special Edition RZ04-03230200-R3M1 | 332 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →