Razer Barracuda Pro
Відео 17Фото 10 |
Razer Barracuda Pro |
|
Топова геймерська накладна ігрова гарнітура закритого типу з активним гібридним шумозаглушенням та подвійною технологією бездротового підключення (по радіоканалу Razer Hyperspeed або за допомогою технології Bluetooth). Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2023, орієнтований на вимогливих геймерів і кіберспортсменів, для яких важлива повноцінна шумоізоляція і точна передача звукової картини без затримок.
Також ігрова гарнітура Razer Barracuda Pro будуть цікавою для користувачів, які захоплюються комп'ютерними іграми і хотіли б придбати комфортну бездротову модель, яка може повноцінно працювати не тільки з ПК та ноутбуками, але й величезним асортиментом мобільних пристроїв. Важливо, що цей пристрій дозволяє швидко приймати дзвінки з підключеного смартфона і відразу перемикатися назад на звук гри.
Крім цього, можливе блокування вхідних дзвінків, для якого достатньо активувати режим «Не турбувати» у програмі Razer Audio. За рахунок використання динамічних випромінювачів нового покоління Razer Triforce Bio-Cellulose з титановим покриттям діафрагми навушники здатні створювати чіткі та високодеталізовані звукові сцени, що особливо важливо для змагальних шутерів та ігор з великими відкритими просторами. Повітропроникна структура тканини амбушюрів зводить до мінімуму накопичення поту та тепла при контакті зі шкірою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer Barracuda Pro
Усі ціни 12 →Nauszne Razer Barracuda Pro SL-G-RAZ-071 | 1 029 zł |
Razer Barracuda Pro - Wireless Gaming Headset with Hybrid ANC - Hybrid Act | 1 304 zł |
Razer Barracuda Pro – bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier z hybrydową | 1 127 zł |
Razer Gaming Headset Barracuda Pro Black, Wireless, On-Ear, Noice cancelin | 1 502 zł |
Zestaw słuchawkowy Razer Barracuda Pro (RZ04-03780100-R3M1) Czarny | 1 096 zł |